Wecycle ArıtımWecycle

Hakkımızda

 

İnsanoğlunun gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerin çevre ve dolayısı ile yine kendi üzerinde yaratmış olduğu tehlikelerin en görünür şekilde ortaya çıktığı bu dönemde, su ve atık su arıtımı başta olmak üzere çevre teknolojileri alanında sahip olduğumuz çeyrek asra yakın tecrübemiz ile sektöre yeni bir bakış açısı getirmek üzere firmamızı kurduk. Dünyanın değişik coğrafyalarında, her türlü konvansiyonel ve yenilikçi arıtım süreçlerini içeren tesislerin tasarım, uygulama, devreye alma ve işletme safhalarında deneyim sahibi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize için yola çıktık.
Teknoloji ve mühendislik alanındaki yüksek deneyimimiz ve derin bilgi birikimimiz sayesinde ekolojik anlamda en üst seviyede sürdürülebilir teknolojileri uygulamak ana hedeflerimizdendir.

Sürekli gelişim ilkesi ile günümüzün ve geleceğin sunacağı her türlü teknolojik yenilikleri yakından takip ederek hayata geçirilmesi noktasında gerekli her türlü altyapı ile danışmanlık hizmetlerimizden, anahtar teslimi tesisler kurmaya kadar uzanan geniş bir yelpazede faaliyette bulunmaktayız.

 

Wecycle Arıtım
Wecycle Arıtım
Wecycle Arıtım
 
İşlerimizin Kalitesini Gösteren Belgelerimiz

Belgelerimiz

ISO

ISO 14001:2015

ISO

ISO 45001:2018

ISO

ISO 9001:2015

Wecycle Arıtım

Danışmanlık

Daha Fazla
Wecycle Arıtım

Su Arıtımı

Daha Fazla
Wecycle Arıtım

Atık Su Arıtımı

Daha Fazla
Wecycle Arıtım

Su Geri Kazanımı

Daha Fazla
Wecycle Arıtım
Wecycle Water & Energy

Ekipman Temini

Wecycle Arıtım

Arıtma tesislerinin ihtiyaç duyabileceği elektro mekanik ekipmanların imalatı ve temin edilmesi noktasında Wecycle olarak ihtiyaca uygunluk kriteri göz önünde tutularak hizmet vermekteyiz. Gerek yerli gerekse yabancı tedarikçilerden projelere uygun makina ve ekipmanın imal ve/veya tedarik edilmesi, montajının yapılması ve devreye alınmasını kapsayan hizmetlerimiz mevcuttur. Projeye uygun ekipmanların imalat gereksinimlerinin belirlenmesi ve gerekmesi durumunda imalat resimlerinin yapılması da bu bağlamda verebileceğimiz mühendislik hizmetleri kapsamındadır.